Vrije Klimdag Haagse Klimbos
Vrije Klimdag Haagse Klimbos
In het unieke Haagse Klimbos klim je veilig gezekerd in bomen. Makkelijke routes, moeilijke routes, onmogelijke routes… voor alle niveaus ligt er een bak geluk in het verschiet. Normaal alleen open voor groepen, maar op vrije klimdagen gaan alle trossen los voor wie het maar een keer wil proberen. Het Haagse Klimbos is midden in de Scheveningse Bosjes. Geen ervaring vereist. Alle leeftijden vanaf 8 jaar. Alle klimniveaus.
Kom voor de unieke natuurbeleving of om de aap in jezelf eens flink uit te dagen!
Urban outdoor in optima forma!
Boomklimmen zit diep in onze natuur en toch wordt het nergens als sport beoefend. Behalve in Den Haag. Midden in de stad vind je een uniek klimbos, het enige ter wereld waar het echt om boomklimmen gaat.
In Haagse Klimbos klim je veilig gezekerd in joekels van beuken, eiken en esdoorns en wie de hoogste toppen haalt, wordt getrakteerd op doorkijkjes naar de Haagse skyline. Urban outdoor in optima forma!
Het Haagse Klimbos werkt normaal alleen met groepen, zoals teams, scholen, families en vrienden. Het is niet je doorsnee outdoor. De focus is op natuurbeleving, mensen in beweging krijgen en het versterken van groepen en individuen.
Naast recreatief klimmen, kun je in het Haagse Klimbos ook terecht voor trainingen, coaching en teambuilding. Een klimbos zoals nergens anders ter wereld en dat midden in Den Haag.
Extra (prijs) informatie
Korting met Vakantiepas of Ooievaarspas
Reserveren kan op website Haagse Klimbos. Niet noodzakelijk, wel gewenst. Er bestaat een kans dat het evenement op de dag zelf maximale capaciteit bereikt.