Nomads of Sehnsucht – MorphoGenesis
De Nomads strijken voor deze expositie neer in een bijzondere locatie: de fraaie Voorhoutgalerie van Pulchri Studio aan het Lange Voorhout in Den Haag. Als collectief omarmen ze hun nomadische aard door het organiseren van exposities op uiteenlopende, wisselende locaties, zodat het werk in diverse contexten wordt gezien en gewaardeerd.
In hun werk verkennen de Nomads of Sehnsucht het medium fotografie. Gedreven door zowel een fascinatie voor fotografie als een verlangen om een persoonlijke beeldtaal te ontwikkelen, creëren ze beelden die ongrijpbare verlangens – Sehnsucht – verbeelden. Het werk is tot stand gekomen met een mix van digitale en analoge technieken, variërend van hightech oplossingen tot ambachtelijke processen in de donkere kamer. Zo kwam intrigerend, associatief werk rond het thema ‘Morphogenesis’ tot leven.
Exposerende Nomads of Sehnsuchtleden: Annemarie van Buuren, Baukje Venema, Jacqueline Louter-Hoos, Nicole Hagesteijn en Olga Rook.