International Social Dance Festival – Everybody Dance Now
Wat kun je verwachten?
Van de foyers en studio’s tot het Danstheater: overal in Amare zijn optredens, workshops en ontmoetingen met dansers, makers en dansgemeenschappen. Je kunt zelf meedoen, een workshop volgen, kijken naar voorstellingen of de verschillende dansstijlen ontdekken.
Het programma brengt uiteenlopende stijlen samen, waaronder lindy hop, salsa, tango, bachata, forró, hiphop, house, funk, disco, groove en rave. Het festival is geschikt voor zowel beginners als ervaren dansers en voor iedereen die van dans en livemuziek houdt.
Voorstellingen en liveoptredens
Het programma bestaat uit werk van onder anderen Rambert, ICK Amsterdam, The Ruggeds & Ghetto Funk Collective en ARK/Connor Schumacher. Daarnaast zijn er optredens van onder meer Mariana Aydar, Tango Spleen, Reverent Juke, DJ Superheidi, LonnyJoco, Dancehague, Manu Russi, Juan Pachanga, het Gerardo Rosales Orchestra en Foundation Amsterdam.
Ook zijn onder andere Universal Tongues van Anouk Kruithof, Hop(e)storm van (LA)Horde, uitgevoerd door Rambert, Proloog Hell van ICK Amsterdam en een fragment uit Groove van The Ruggeds & Ghetto Funk Collective te zien. Het programma wordt de komende periode verder aangevuld.